Daniel Wellington Vintage St Mawes G
Produktinformation "Daniel Wellington Vintage St Mawes G"
Moderne og tidsløst Daniel Wellington herreur fra kollektionen Classic.
Uret ses med en urkasse i et rektangulært design.
Urværket er quartz og med mineralglas.
Materialet på urkassen er rustfrit stål.
Diameter: 36mm
| Diameter: | 36 mm |
|---|---|
| Glas: | MIneralglas |
| Materiale: | Rustfrit stål |
| Tykkelse: | 6 mm |
| Urkassefarve: | Guld |
| Urskivefarve: | Beige |
| Urværk: | Kvarts |
| Vandtæthed: | 3 ATM (30 m) |

