Norqain Neverest GMT Limited Edition NN1100SGC1CG/BG113
Produktinformation "Norqain Neverest GMT Limited Edition NN1100SGC1CG/BG113"
Klassisk og elegant herreur fra Norqain og serien Neverest. Dette lækre ur ses med silikonerem og gør det ideelt både til lands og til vands. Uret har en gangreserve på 70 timer og måler 41 mm. i diameter. Vandtætheden er 100 m.
| Dato: | Ja |
|---|---|
| Diameter: | 41 mm |
| Farve på rem/lænke: | Sort |
| Gangreserve: | 70 timer |
| Glas: | Safirglas |
| Låstype: | Spænde |
| Rem/lænke: | Silikone |
| Rembredde: | 20 mm |
| Tykkelse: | 15 mm |
| Type: | Herre |
| Urkassefarve: | Sølv |
| Urskivefarve: | Sort |
| Vandtæthed: | 10 ATM (100 m) |

