Amorina ørestikker fra Julie Sandlau.Disse smukke øreringe er fremstillet i 22 karat forgyldt 925 sterlingsølv.Øreringene er formet som hjerter og har hver en cubisk zirkonia, som måler 5 x 5 mm.
Smukke og elegante øreringe fra Mads Z med navnet Lucia. De unikke øreringe ses med 0,22 ct. brillantslebne diamanter af W.SI. Øreringene er lavet i 14 karat guld og formet som en cirkel, der giver nærvær tæt ved øret. Øreringene måler 8 mm. Designet af Mads Ziegler med cirklens symbolik som forbinder nutid, fortid og fremtid.
Smukke og elegante ørestikkere fra Mads Z og kollektionen Silver Label. Øreringene er fra den kendte Fleur serie og er lavet i sterlingsølv. Ørestikkerne måler 10 mm. og ses med fem kronblade, som omslutter øreflippen.
Smukke og elegante øreringe fra Mads Z og Silver Label kollektionen. Navnet er Céleste og danner rammen om en elegant serie fra Mads Ziegler. Øreringene er skabt i sterlingsølv og ses med 5 grappefattede zirkonia.
Smukke og elegante ørestikkere fra Mads Z og kollektionen Silver Label. Navnet er Céleste og ørestikkerne ses med 6 facetslebne zirkonia sten. Designet er en blomst som omkranser øreflippen på smukeste vis. Materialet er sterlingsølv.
Unikke og elegante ørehængere fra Mads Z og kollektionen Silver Label. Navnet er Céleste og den unikke serie fremviser elegance i et stort format til en meget overkommelig pris. Ørehængerne er skabt i sterlingsølv og ses med to stjerner med zirkonia, der er forbundet af en smal bevægelig kæde.
Smukke og elegante ørehængere fra Mads Z fra kollektionen Silver Label. Serien er Swoosh og de lækre ørehængere ses i poleret sterlingsølv med facetslebne zirkonia langs hele den buede frontlinje. Ørehængerne måler 13 mm.
Smukke og unikke ørehængere fra Spirit Icons fra serien Figaro. Øreringene ses i 925 sterlingsølv belagt med 18 karat guld. De flotte øreringe ses med sort kugle og klare zirkonia.
Smukke og unikke øreringe fra Spirit Icons og serien Euphoria. De skønne øreringe ses i 925 sterlingsølv belagt med 18 karat guld. Øreringene ses med én sort zirkonia og flere klare zirkonia sten.
Smukke og elegante ørestikkere fra Spirit Icons og serien Midnight. Ørestikkerne ses i 925 sterlingsølv belagt med 18 karat guld og funklende zirkonia sten.
Smukke og elegante ørestikkere fra Spirit Icons og serien Midnight. Ørestikkerne ses i 925 sterlingsølv belagt med 18 karat guld. Ørestikkerne ses med klare zirkonia sten.
Smukke og elegante ørestikkere fra Spirit Icons og serien Midnight. Ørestikkerne ses i 925 sterlingsølv belagt med 18 kara guld. Ørestikkerne ses med flotte klare zirkonia sten.
Unikke og elegante øreringe fra RAGBAG og 2026 kollektionen Datura. Øreringene ses i 925 sterlingsølv belagt med 18 karat guld og med en hvid jade sten. Øreringene måler 3,1 cm.
Claw Pearl ørering fra Maria Nilsdotter.Det rå mødes her med det feminine og elegante. En rå klo med fine deltaljer holder en skinnede ferskvandsperle. Øreringen er fremstillet i 18 karat forgyldt 925 sterlingsølv.Hoopens diameter: 9 mm.Vedhængets højde: 20 mm.Vedhængets vidde: 12 mm.
Bemærk øreringen sælges enkeltvis. Ønsker du et par, skal du lægge to i kurven.
Tiny Devotion ørestik fra Maria Nilsdotter.
Det lille kors-vedhæng på armbåndet er et vidnesbyrd om urokkelig hengivenhed. Øreringen er fremstillet i 925 sterlingsølv.Højde: 14 mm.Vidde: 9,5 mm.
Bemærk øreringen sælges enkeltvis. Ønsker du et par, skal du lægge to i kurven.