Smuk og elegant ring fra Mads Z og kollektionen Silver Label. Ringen er detaljeret og ses med påskriften MOM eller WOW an på, hvordan ringen vendes og ses fra.
Smuk halskæde fra Mads Z og kollektionen Silver Label. Halskæden er i sølv og har fået navnet Pearl Delight. Hals-kæden ses med Pink Turmalin og perle.
Smukke og elegante øreringe fra Mads Z og kollektionen Silver Label. Øreringene er med navnet Rosalie og ses med smukke detaljer.Øreringene ses i sølv og måler 10 mm.
Smukke og elegante øreringe fra Mads Z og kollektionen Silver Label. Øreringene er med navnet Rosalie og ses med smukke detaljer.Øreringene ses i sølv og måler 12 mm.
Smukke og elegante øreringe fra Mads Z og kollektionen Silver Label. Øreringene er med navnet Unicorn og ses med smukke detaljer.Øreringene ses i sølv og måler 35 mm.
Smuk og elegant halskæde fra Mads Z og kollektionen Silver Label. Halskæden er med navnet Rosalie og ses med smukke detaljer.Vedhænget måler 12 mm og halskæden kan justeres fra 40-45 cm.
Smuk og elegant halskæde fra Mads Z og kollektionen Silver Label. Halskæden er med navnet Drop og ses med smukke detaljer.Vedhænget måler 22 mm og halskæden kan justeres fra 40-45 cm.