Øreringe i sterling sølv, designet af Mie MoltkeMåler 12x12 mm"Lotusblomsten er for mig et symbol, som minder mig om, at alt smukt kan vokse frem fra mudderet" - Mie MoltkeMie har designet en smykkekollektion i samarbejde med Izabel Camille. Med smykkerne håber og ønsker jeg, at kvinder minder sig selv om, at de er ikke alene.
Disse fine ørestikker er fremstillet i rhodiumbelagt sterlingsølv.Øreringene er fra Caley kollektionen.De har et naturligt look, og de kan bruges både til hverdagen og fester.Mål: 8mm
Smukke og elegante Izabel Camille øreringe fra kollektionen Vera. Øreringene er en del af efterårskollektionen '23. Kreolerne fra Izabel Camille er designet med bølgeformet udtryk med zirkoner. Øreringene ses i sterlingsølv. Øreringene måler 20 mm
Smukke og elegante øreringe fra Izabel Camille med navnet Mille. De flotte øreringe ses i sterlingsølv belagt med 18kt. guld. Øreringene har en diameter på 18 mm.
Smukke og elegante ørestikkere fra Izabel Camille med navnet Angel. De smukke ørestikkere ses i sterlingsølv belagt med 18kt. guld. Ørestikkerne måler 6x6 mm.